Rozhodli jsme se, že nadále tento plugin nebudeme vyžívat z důvodu jeho nestability pro celou hru. Snad se časem najde alternativa. Patří jistě mezi skvělé pluginy… R.I.P. 2024

Plugin MyPet je rozšířením pro Minecraft, které hráčům umožňuje vytvářet a vlastnit své vlastní virtuální mazlíčky v herním světě. Tento plugin přináší do hry různé druhy zvířat, které hráči mohou chovat, trénovat a přizpůsobovat podle svých preferencí.

Funkce pluginu MyPet zahrnují:

  1. Mazlíčci různých druhů: Plugin přidává do hry širokou škálu mazlíčků, včetně psů, koček, koní, vlků a mnoho dalších. Každý druh mazlíčka má své specifické vlastnosti, schopnosti a vzhled, což hráčům umožňuje si vybrat toho správného společníka.

  2. Trénink a úrovně: Hráči mohou trénovat své mazlíčky a zvyšovat jejich úrovně. S postupem mohou získávat nové dovednosti a schopnosti, jako je například obrana, útok nebo speciální schopnosti. To umožňuje hráčům zdokonalit své mazlíčky a využívat jejich potenciál ve hře.

  3. Přizpůsobení a výbava: Plugin nabízí možnost přizpůsobit mazlíčky vzhledem, jménem a dalšími atributy. Hráči mohou také vybavit své mazlíčky různými předměty, jako jsou obojky, zbroj nebo speciální předměty, které zvyšují jejich schopnosti.

  4. Interakce a chování: Mazlíčci v pluginu MyPet mají realistické chování a reagují na příkazy a interakce hráče. Hráči mohou jezdit na koních, využívat schopnosti svých mazlíčků ve hře, a dokonce je mohou využívat k boji proti nepřátelům.

Plugin MyPet přináší do Minecraftu nový prvek interakce a vlastnictví mazlíčků, který otevírá dveře k novým zážitkům a možnostem ve hře. Hráči mohou si vybrat svého vlastního mazlíčka, pečovat o něj, trénovat ho a využívat jeho schopnosti k prozkoumávání světa Minecraftu.


Toto je plugin co zpříjemňuje hraní Minecraftu, mazlíček vám muže pomáhat tak že pokud do vás někdo půjde bude vás ochraňovat nebo jako pohybující přenosný inventář můžete na něj jezdit. Naši vychytávku naleznete na obou serverech. Mazlíčka získate tak, že moba ubijete lasem (vodítkem).

Wiki pro mazlíčky zde:

Pomocné příkazy:

/petcall , /pc – přivolání mazlíčka
/petsa – odvolání mazlíčka
/pcst – vlastnosti mazlíčka (útok, nástroje, PvP, ježdění)
/petinfo – informace o mazlíčkovi 
/petstop , /pets – mazlíček přestane utočit
/petstore – uložíte mazlíčka do truhly
/petswitch – vyberete uloženého mazlíčka z truhly
/petname jméno – pojmenování svého mazlíčka
/pettrade – obchodování s mazlíčky mezi hráčema