Souhlasem s tímto ustanovením dáváte souhlas se zpracováním vašich dat a údajů uvedených níže.

Klikněte na obrázek pro více informací.

Náš server splňuje veškeré nově vydané a platné zákony. Nikde nezveřejňujeme žádné informace o hráčích na serveru. Jejich přezdívky jsou smyšlené tudíž, nemůžou být poskytnuty reálné informace o osobě. Veškeré data jsou uschovávaná a umístěna na portálu: FakaHeda.

Ochrana osobních údajů:

Pro přihlášení do hry se shromažďují údaje, které vedou k jedinečnému rozeznání každého uživatele. Provozovatel používá tyto informace ve shodě se svým Prohlášením o ochraně údajů a podle přísných ustanovení aktuálních zákonů ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) a ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a poučení subjektů údajů (dále jen „GDPR“) zpracovávala tyto osobní údaje: Emailová adresa, Uživatelské jméno (Nick), IP adresa, Heslo, Základní informace o Vaší osobě ve formuláři: Nábor, Několik pluginů na serveru. Veškeré tyto informace můžete vidět na našem webu na stránce GDPR.

Informace, které shromažďujeme:

  • Emailová adresa – Email slouží ke správnému fungování přihlášek do týmu (Nábor) a prostředek pro reakce na dotazníky.
  •  Uživatelské jméno – UUID – Je veřejné a nejedná se o osobní údaj, jde o identifikátor mezi ostatními uživateli. Dále slouží jako část údaje k přihlášení na váš herní účet na serveru NP.
  •  IP adresa – Plugin – AuthMe – (a jiné pluginy) – pro ochranu účtu a zabránění ztrátě věcí a majetku monitoruje Vaše IP adresy pro zjištění kolik účtů máte vytvořených na našem serveru NP. Zabraňuje to zároveň k odcizení účtu.
  • Hesla – abyste se mohli připojit na svůj účet musíte znát přístupové heslo, které si sami vytvoříte při registraci, uživatel je seznámen s tím, že heslo by mělo být unikátní a nejlépe by mělo obsahovat speciální znaky, aby v případě úniku dat nebyl uživatel nijak ohrožen.
  • Náborový dotazník – součástí se připojit do Admin týmu je první krok k vyplnění dotazníku umístěném na našich stránkách, kde jsou základní údaje o Vás a nikde jinde než na naší adresu nejdou.