Nathan’s Magic Plugin (známý také jako Magic) je rozšíření pro Minecraft, které přidává do hry prvky kouzel, magie a speciálních schopností. Tento plugin je zaměřený na rozšíření herního zážitku a umožňuje hráčům vykonávat různé magické činy a používat speciální schopnosti.

Funkce pluginu Magic zahrnují:

 1. Kouzla a schopnosti: Plugin přidává širokou škálu kouzel a schopností, které hráči mohou používat. To zahrnuje například kouzla ohně, ledové kouzlo, telekinezi, léčení, teleportaci a mnoho dalšího. Každé kouzlo nebo schopnost má své specifické účinky a vyžaduje určité zdroje nebo mana body.

 2. Vlastní zaklínání: Hráči mohou vytvářet vlastní kouzla a schopnosti pomocí konfiguračního souboru pluginu. To umožňuje hráčům přizpůsobit si magický systém podle svých představ a vytvářet unikátní kombinace kouzel.

 3. Progrese a úrovně: Plugin nabízí systém progrese a úrovní, který umožňuje hráčům získávat zkušenosti a postupovat v magických schopnostech. S postupem a získáváním zkušeností mohou hráči odemknout nová kouzla, zlepšovat své schopnosti a stát se silnějšími.

 4. Spolupráce a PvP: Plugin podporuje jak spolupráci mezi hráči, kdy mohou sdílet kouzla a vzájemně se podporovat, tak i PvP (hráč proti hráči), kdy mohou hráči využívat své magické schopnosti k boji proti sobě.

Nathan’s Magic Plugin je skvělým doplňkem pro Minecraft, který přidává nové možnosti a dobrodružství do hry. Hráči mohou objevovat magické schopnosti, vytvářet svá vlastní kouzla a prozkoumávat svět Minecraftu z úplně nového úhlu.

Rozhodli jsme se kvůli velkému ohlasu připravit vlastní kouzla a textury na serveru. 

 • kouzla slouží pro usnadnění hry, poskytují plno zábavy a jiný nádech a pohled na celou hru
 • můžete využívat spoustu kouzel a magických předmětů např.: hůlky, oko, koště, a jiné
 • /warp magie – port na místo, kde si můžete směnit materiál na základní výbavu kouzelníka
 • pokud se Vám neaktivují textury napište /getrp auto
 • svá kouzla si můžete zlepšovat přes oltář očarování a to tím, že kliknete na oltář pravým tlačítkem myši s čarovnou knihou nebo hůlkou a následně se Vám zobrazí nabídka úrovní kouzel a následně si je můžete zlepšovat
 • čarovné předměty, které se dají vyrobit můžete naleznout ve svém inv. na zelené knížce, která Vám ukáže co potřebujete na určitý předmět
 • na serveru se připravuje speciální aréna, která bude vyhrazena pouze pro magii a různé akce

Wiki pro magii: zde

Video návod: